Wczesnowiosenny wypad do Sandomierza był bardzo udany. Dom Długosza jest miejscem niezwykłym. Dawno go nie widziałem. To jedno z najciekawszych polskich muzeów. Katedra wygląda świetnie. Miasto już jest gotowe na początek sezonu turystycznego. Fajnie zobaczyć je jeszcze (prawie) bez turystów.