Ten pomysł chodził mi po głowie od dłuższego czasu: ustanowić order, którym można byłoby wyróżnić osoby, które wniosły jakiś większy wkład w rozwój Królestwa. Coś w stylu nagrody za całokształt. Jako, że 11-lecie już za 2 tygodnie, to uznałem, że będzie ono najlepszym momentem by coś takiego wdrożyć. Zwłaszcza, że planowana jest osobna impreza za wspierających KBK.
Wczoraj skorzystałem z luźniejszego dnia (w Szafie ludzie sobie grali i nie wymagali opieki) i stworzyłem projekt medalu. Zrobiony jest w czarnej glinie, więc łatwo będzie można na nim położyć złotą farbę. Będę potrzebował tylko pomocy w zrobieniu wstążek, a w zasadzie w tym, żeby je przeszyć, bo same wstążki już zamówiłem. Oczywiście w kolorze turkusowym.