Літо в саду

Період відпусток не за горами, а перші спекотні дні нагадують нам, що наближається
найспекотніший час. Після весняного догляду квіти в наших садках захоплюють своєю
красою – деякі цвітуть, або лише розпускаються, інші ж перецвітають.

PAWLOWEK_00000-1.jpg

Слід пам’ятати, що літо це найважчий періодом для рослин. Постійна спека та відсутність опадів безсумнівно вплинуть на стан рослин і газону. Тому виникає питання, як допомогти нашим рослинам і в першу чергу собі, адже ми вкладаємо багато сил і часу для догляду за ними.
В країнах Європи більшість людей встановлюють системи автоматичного зрошення, що економить наш час і кошти на електроенергію та воду і, що найважливіше підтримує ідеальний стан рослин впродовж тривалого періоду часу.

Власники ділянок з автоматичною системою зрошення є у найкращій ситуації. У них не має бути жодних серйозних проблем у спеку. Однак, слід звернути увагу, як поводяться найслабші рослини і трава. Можливо, потрібно продовжити період зрошення. Найчастіше просто потрібно збільшити кількість поливів, або увімкнути додатковий день у програмі зрошення. У таку спеку легко помітити де саме система не додає води, можливо через неактуалізовані налаштування якась частина газону є без води – після декількох спекотних днів він почне інтенсивно сохнути. Також газон є надзвичайно чутливим в тому місці, де стикається з бетоном, що нагрівається до високої температури і пересушує траву – у таких місцях необхідно вручну доливати воду. Зверніть увагу також на рослини в горщиках, які висихають протягом декількох годин і якщо їх не полити протягом двох днів вони можуть згинути.

Особи, що не мають систем автоматичного поливу мусять запастися шлангами і зрошувачами. Зелену зону слід поливати рано вранці, або ввечері. Багаторічні рослини повинні впоратися із спекою, однак, траві та рослинам, що ростуть дише декілька місяців знадобиться регулярний полив. Однак пам’ятайте, що газон любить воду, але не любить купатися – його краще підливати регулярно і часто, а не «один раз на якийсь час».

Як зрозуміти, що рослинам не вистачає води? Листя дерев, на приклад, жовтіє і опадає. Листя кущів зазвичай стає блідим і «іржавим», а також набагато меншим ніж весною. Трава також змінює колір і має значно менші стебла.

А як ви дбаєте про свої рослини влітку?

Спонсором "Zielone Pogotowie" є інвестиційний кооператив Philson http://bit.ly/philsonukr Дякуємо, що ви з нами!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversation now