@fervi - #poznajeksperta

Zapewne wszyscy znacie użytkownika @fervi, ten facet wydaje się być niemal wszechstronny. Jego zaangażowanie w platformę i rozwój polskiej społeczności uważam za na prawdę olbrzymie.

image.png

  • Stworzył sporo projektów (mniejszych, większych i na prawdę dużych) - ciągle ma nowe pomysły, które stara się realizować (dowiecie się o nich śledząc profil @fervi).
  • Uczestniczy w kilku projektach na Steem (polskich i międzynarodowych).
  • Razem z @lukmarcus jest kuratorem polskiej społeczności (kuratorstwo zagraniczne i OCD).
  • Uważam @fervi za prekursora polskiej społeczności, obok @noisy i @lukmarcus.
  • Jako jeden z nielicznych publikuje codziennie (!) w różnych tagach tematycznych.
  • Światełko na kanale chatu @fervi zawsze pali się na zielono, cały dzień i do późnych godzin nocnych odpowie na każde pytanie, doradzi, pomoże - sprawdziłam nie raz! (chyba śpi bardzo mało a może wcale).
  • and many more...

image.png

Celem tego wpisu jest jednak udowodnienie że @fervi jest ekspertem dla któregoś z naszych polskich tagów.
Moim zdaniem jest On kandydatem na eksperta dla tagu #pl-artykuly.

6 miesięcy temu, kiedy nasze #polish zaczęło się raptownie rozwijać ale niekoniecznie w dobrym kierunku, @fervi zainicjował tag #pl-artykuly, tag w którym do dzisiejszego dnia powstają te "lepsze" treści.

"...Naturalnie tag powstał w celu nagradzania dobrych wpisów, spełniających zasady ustalone przez społeczność i kuratorów polskich. W zamian za spełnianie podstawowych zasad jest możliwość otrzymania upvote od zagranicznych kuratorów, co myślę, że jest ok...."

Później został sprecyzowany (zmieniony) regulamin tagu #pl-artykuly, dodano poprawki i regulamin obowiązuje do dziś.

image.png

"...- Tekst musi mieć 200 wyrazów lub więcej. Ogólnie zwykle była mowa by pisać najlepiej 3 akapity tekstu, jednak nie spodziewałem się "artykułów", w których jeden akapit miał jedno zdanie. 200 słów to nie jest dużo, a pozwoli (mam nadzieję) zaciekawić czytelnika. Jak coś to busy.org podaje ilość słów w tekście.
-Artykuł powinien mieć przynajmniej jedno zdjęcie lub film do których mamy prawo autorskie (lub licencja zezwala na takie udostępnienie). Nie jest to oczywiście wymagane, ale znacznie podnosi jakość tekstu, dlatego jest to mocno zalecana opcja.
-Warto by po przeczytaniu tekstu była jakaś wartość dodana dla czytającego - by się czegoś dowiedział o świecie, życiu (...)
-Dalej mocno zalecane jest dodawanie jednego wpisu dziennie. Masz wtedy największe szanse na upvote (raz) i nie utrudniasz upvotowania innych osób (dwa).
-ŻADNYCH PLAGIATÓW. Tak, ciągle są ludzie, co próbują "pożyczać" teksty innych i zarabiać na nich.
-Żadnego obrażania innych. Nie ważne czy to cykliści, kobiety, dzieci, starcy, homoseksualiści, Ukraińcy. Jeśli musisz napisać taki tekst - użyj tagu polish, który do tego służy..."

Oczywiście z czasem okazało się że tag #pl-artykuly jest najlepiej zarabiającym tagiem na #polish. Dobrze zarabiają nie tylko autorzy ale też osoby podbijające artykuły (kuratorzy, czyli każdy z nas).

Żeby podnieść jeszcze bardziej zarobki osób piszących na #pl-artykuly ale nie tylko, @fervi stworzył bota o wdzięcznej nazwie @diosbot.
To dobry bot, podbija posty dobrych autorów (musimy mu znaleźć kobietę).

Tag #pl-artykuly jest jednym z najważniejszych tagów polskiej społeczności, tam znajdziecie jedne z najlepszych i najlepiej zarabiających tekstów.

Uważam że @fervi zasługuje na miano eksperta tagu #pl-artykuly!

Post ten jest zgłoszeniem w konkursie Poznaj Eksperta zorganizowanego przez @noisy.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversation now