IZGLĪTĪBAS BĒRNI ar mīlestību

image

IZGLĪTĪBAS BĒRNI ar mīlestību

Šodienas vecākiem, labi audzināt bērnu, nav viegli. Ņemot vērā šīs dienas ar dažādiem sociālekonomiskiem iemesliem, daudzi pāri strādā kopā. Vīra un sievas darba tendence izraisa vecāku veidošanās maiņu salīdzinājumā ar desmit gadiem. Bērni pavada vairāk laika ar saviem aprūpētājiem, vecmāmiņām vai draugiem, nevis ar viņu vecākiem. Šai parādībai var būt nopietna sociāla ietekme. Lai to pārvarētu, šodien bērnu psihiatri, pusaudži un pieaugušie piedāvā vadlīnijas vecākiem, kuri abi strādā, lai paaugstinātu savus bērnus. Šeit ir rokasgrāmata:

  1. Laiks Radīt harmoniskas attiecības starp bērnu un vecāku.

Nepieciešams laiks, kas ļautu viņiem fiziski savākt. Tomēr, ņemot vērā laika ierobežojumus, jums nav jāpiemēro daudzuma problēmas. Kā vecāks, jums katru dienu ir jātērē nedaudz laika ar bērniem. Šajā gadījumā svarīgākais ir nevis paša sanāksmes garums, bet gan kvalitāte. Kad ar tiem palieciet satricinājumus un pievērsiet viņiem uzmanību.

  1. Klausieties tos

Kad ar bērniem klausieties to, ko viņi saka. Esiet viņiem labs klausītājs. Tādējādi viņi vairāk vēlas dalīties ar viņu jūtām un domām. Tātad jums nebūs nepatikšanas, zinot to attīstību. Gan fiziski, gan psiholoģiski. Atcerieties, ka, ja vēlaties ietekmēt bērna dzīvi, jums vajadzētu būt labam klausītājam un izrādīt savu bērnu līdzjūtību.

  1. Noteikt skaidras cerības

Uzsveriet savas cerības par bērnu un to, ko jūs vēlaties darīt. Tas var veidot labāku uzvedību uz tiem. Jūtieties brīvi tos iesaistīt ikdienas mājsaimniecības darbos. Tādējādi netieši pieaugs etos, darba ētika un atbildība ģimenē.

  1. Neaizstājiet piesardzību ar materiālu

Daudzi vecāki jūtas vainīgi par visu dienu brīvu darbu. Kā kompensāciju viņi ļauj bērniem izturēties slikti un nedisciplinēti. Un būtiski sabojāt bērnu. Atcerieties, ka neaizstājiet mīlestību ar naudu un materiāliem. Patiešām, viņu vajadzību apmierināšana ir svarīga, taču neļauj materiālam būt galamērķim, kas mazinās viņu morāles vērtības.

  1. Neviena abu bērnu aukle

Viena no svarīgākajām bērna psiholoģiskajām vajadzībām ir tas, ka viņš vienmēr ir labi pārģērbies un mīl. Tāpēc bērniem ir nepieciešama aukle, ja vien jūs abi nav. Lai izveidotu savstarpēju atbilstību, meklējiet aprūpētāju, kurš ir pietiekami tuvu jums, piemēram, ka joprojām ir attiecību brālis. Tas novērš aprūpētāja gonti parādīšanos. Atcerieties, ka aukles maiņas biežums var būt kaitīgs bērna garīgajam stāvoklim. Tā kā dažādi audzināšanas modeļi ietekmēs bērna garīgo stabilitāti.

  1. Uzraudzība

Pētījumi rāda, ka nemierīgie bērni bieži nāk no nepietiekami uzraudzītu ģimeņu. Neaizmirstiet, bērni ne tikai zina no dzimšanas, kur ir laba uzvedība un kas ir slikti. Viņiem jābūt mācītiem un pēc tam jāuzrauga. Tādēļ vecākiem ir ļoti svarīgi zināt, kur ir viņu bērns, kurš ar viņu ir, un kas tiek darīts. Patiešām, bērni bieži sūdzas, kad viņi tiek cieši vēroti, bet bez uzraudzības bērni bieži vien arī uzskata, ka viņu vecāki par viņiem neuztraucas.

  1. Slavēt

Šajā laikā vecāki mēdz pievērst lielāku uzmanību, kad viņu bērni rada problēmas. Tā vietā labās lietas, ko tās bieži dara, izvairās no uzmanības. Lai palielinātu viņu uzticību, jums jāpievērš uzmanība labajām lietām, ko viņi dara. Ja bērns jūtas atstāts novārtā, viņš subconsciously misbehaves piesaistīt jūsu uzmanību.

  1. Nodrošināt izglītojošu sodu

Vecāki, kas strādā ārpus mājas, parasti ir viegli noguruši un uzbudināmi. Tāpēc viņiem ir vieglāk zaudēt kontroli pār bērniem. Tas var radīt problēmas. Nekad sodīt bērnu, ja mēs paši nevaram sevi kontrolēt. Izmantojiet sodu, lai izglītotu, nevis izvairītos no dusmām. Un izvēlies sodu, kas satur izglītību.

  1. Piešķiriet piemēru

Bērni mācās izturēties no saviem vecākiem. Kaut arī cilvēki neizvairās no kļūdām, bet mēģiniet parādīt labāko attieksmi pret bērniem. Ja ir problēmas ar savu partneri, pabeidziet abus un neļaujiet viņiem pakļūt viņu priekšā. Ja vecāki parāda harmonisku uzvedību un savstarpēju cieņu, tas automātiski iedvesmo labu uzvedību arī bērniem.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversation now