Два нових напрямки проекту SHARE: футбольний менеджер Sorare та POS-staking монети ASH

Трейдинг криптовалют, судячи з того, що токени SHARE на Hive-Engine інвестори продавати не поспішають, є доволі перспективним напрямком для інвестицій в проект SHARE. Проте, починаючи з моменту публікації цього посту - вже не єдиним!

source
Починаючи з 15 березня планується запуск напрямку - "інвестиціїї в футбольний менеджер Sorare", а на днях планується запуск інвестиційного пулу для POS-стекінгу монети ASH. А тепер подробиці:

Футбольний менеджер Soraresource

Ті хто читав мої пости на цю тему вже знаю, що вклавши в жовтні 2020 року 1000 грн (близько 36 USD) в цю гру, мені вдалось збільшити капітал більш ніж в 10 разів.

image.png

Нещодавно ця гра привернула 50 млн. USD інвестицій і почався справжній бум: новачки змітали на ринку все що хоч трохи схоже на футболіста. Ціни піднялись в 1,5-2 рази чи вище. Оскільки, як трейдер, я очікую коррекцію на ринку криптовалют, то вирішив продати всі свої червоні картки. І ось, мій особистий результат, який я вивів на біржу для фіксації в USD:

image.png

На цій неділі я очікую падіння вартості ефіру (а Sorare базується якраз на цьому блокчейні)

І наступного тижня , вважаю, буде сприятлива можливість для формування нової команди. Проте, цього разу є бажання створити не таку команду, що буде час від часу брати мінімальний приз, а команду профі, яка буде вигравати цінні RARE картки вартістю від 50 долл. В якості футбольного менеджера планую взяти гравця з ніком zambez - свого брата, який не тільки досяг феноменального успіху в цій грі (https://www.soraredata.com/manager/zambez , середньомісячна вартість карток - 6000 USD, 28 карток ), а я сам грає в футбол (був колись капітаном команди), і чудово розуміється в усіх тонкощах цієї гри.

  Подробиці
 • мінімальний строк інвестицій - 1 місяць
 • базова валюта - USD. В цій валюті планується рахувати прибуток від діяльності.
 • Мінімальна сумма - 50 SHARE. Для участі новим інвесторам потрібно придбати токени на біржі, та повідомити про це @stranger27 або в коментарі, або в офіційних групах в телеграмі, чи в дискорді
 • Розподіл чистого прибутку: 25 % інвестпул SHARE, 25% - менеджер проекту zambez (@gold-football), 50% - інвестори проекту SHARE
 • POS-стейкінг монети ASH

  На днях проект Aeneas (http://aeneas.pm/) запускає власний гаманець з можливістю POS-майнінгу криптовалюти ASH за умови якщо баланс гаманця мінімум 1000 монет. Монету можна буде обмінювати на токен ASH, що використовується на платформі HIVE. У монети чудовий потенціал і тому гріх не скористатись такою можливістю. Тож для тих, кому цікавий POS-стейкінг монети ASH та на балансі немає поки що 1000 монет, або нема бажання займатись цим напрямком власноруч, проект SHARE планує створити свій пул з комісією 5%. Подробиці після випуску гаманця та запуску пулу.


  H2
  H3
  H4
  3 columns
  2 columns
  1 column
  4 Comments