Аналіз ціни ASH станом на 18/04/2021 : 1 грн - просто розминка?

Майже 2 роки назад , коли монета ASH стартувала на біржі richamster.com, її ціна була всього лише 0.02 грн. ( 0.0036 долл. згідно поточного курсу).

image.png

А данний момент, незважаючи на коррекцію біткойна, її ціна після нещодавного лістингу на біржі whitebit.com торгується на рівні 0.03568 USDT , приблизно 1 грн по поточному курсу:

image.png

Не знаю як вам, а для мене зростання вартості в 50 раз за 2 роки монети з українським корінням, монети з величезними перспективами ( pos-майнінг, швидкі транзакції, мінімальна комісія, наявність власного гаманця) є таким, що його попросту не міг проігнорувати і у своєму проекті SHARE навіть відкрив окремий напрямок для інвесторів, що бажають отримувати пасивний дохід за допомогою майнінгу. Та й сам інвестував в ASH (коли ця монета коштувала 30 коп на cryptex24) біля 700 USD (свій результат з футбольної гри Sorare.com ). І знаєте що ? Я не поспішаю продавати ASH по 1 грн ( за винятком випадків, коли бачу можливість купити ще більше ASH на hive-engine.com)

Зараз розкажу чому. Якщо глянути дані з coinpaprica.com:

image.png

(а тут ще немає біржі whitebit.com, на якій зараз ціна найвища! )

то стає зрозуміло що рівень 1 грн - це лише початок. Справа в інерції, коли ракета "набирає оберти", змінити курс на протилежний складно.

Лише погляньте що відбувається на біржі cryptex24

image.png

image.png

Приблизно така ж ситуація з продажем ASH за грн:

image.png

image.png

А тепер увага! Знаєте скільки коштує ASH на https://leodex.io/market/ASH ?? :)

image.png

Ви не вірите своїм очам?) ASH, який тільки набирає оберти при 0.035 USD, і який скуповують на cryptex24 по 85 коп ( близько 3 центів), на leodex.com продають вдвічі дешевше.

Щодо фундаменту то крім додання whitebit.com , зроблені перші кроки щодо додання ASH у топові агрегатори криптовалют Coinmarketcap та Coingecko. Також ASH все більше починає використовуватись у популярній грі cryptobrewmaster.io

Тепер ще така цікава інформація: в офіційному чаті https://t.me/aeneasua пишуть, що pos-майнінг при навності 10 000 монет на балансі дає власнику можливість верифікувати приблизно 1 блок в 3-4 дні, а 1 блок зараз це 4,5 ASH. А мінімальна кількість монет для майнінгу - 1000 ASH - дасть приблизно 1 блок в місяць. Тобто чим більше монет в гаманці, тим більше ймовірність отримати блоки. Статистика інвесторів пулу SHARE поки що така:

старт майнінгу 3 квітня = 238253 ASH
18 квітня, момент написання посту = 238618 ASH .

Це означає 365 монет за півмісяця.

З цього роблю висновок:

  • майнери будуть скуповувати ASH для збільшення ймовірності отримувати блоки, а значить отримувати більше за pos-майнінг.

  • щоб майнери були зацікавлені тримати свої ноди, ASH має коштувати дорожче ніж зараз. Поки що для перших майнерів був заохочувальний бонус 50 ASH, а в травні для власників безперервно працюючих нод плануються бонуси у вигляді токенів AECT. Проте бонуси , вважаю, тимчасова акція, поки ASH не подорожчає настільки, щоб в них відпала необхідність.

  • 16 квітня в офіційному чаті були опубліковані результати опитування щодо подальших шляхів розвитку проекта

image.png

І те, що більшість висловилась за нарощування активності в масс медіа та імплементацію в реальний сектор дає гарні перспективи щодо зростання зацікавлених інвесторів, які будуть рухати ціну вгору.

Тож , поки що мій прогноз такий:
Незабаром монета ASH проб'є психологічний рівень в 1 грн, та після вдалого ретесту продовжить свій шлях вгору. Це моя особиста думка, яка базується на гарному фундаменту та поточної інерції ціни. Давайте глянемо графік з coinpaprica (нагадую, тут ще немаєє біржі whitebit.com)

Screenshot from 2021-04-18 19-06-42.png

Добре видно, що ціна відштовхнулась від середньоЇ лінії Боллінджера та твердо напрямлена вгору.

По суті, ASH нічим не гірший за ETH, а по імплементації pos-майнінгу навіть випереджає його. Тож важко поки спрогнозувати кінцеву мету пар ASH/UAH та ASH/USDT, проте впевенений, що ті, хто залишиться осторонь зараз будуть потім "кусати свої лікті". Але вас я попередив, далі думайте самі:)H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
15 Comments