Серiaломанiя: Двійник

counterpart_1_.jpg
Image Source

Представляю до вашої уваги фантастичний шпигунський трилер з динамiчним та дуже захоплюючим сюжетом. Саме такi напруженi фiльми визивають найбiльший iнтерес у мене.

Головний герой Говард Сiлк працiє у державнiй органiзацiї (подiї відбуваються у Берліні) вже протягом 30 років. Його робота на дуже секретному об'єктi, де не кожна людина розумiє для чого вона робить ту чи iншу працю через найдзвичайнi заходи безпеки.

Говард займається спiлкуванням з якимись людьми у спецiальних кiмнатах, де проходить обмiн повiдомленнями у загадковому шпигунському стилi. Головний герой не знає та особливо не хоче знати, яке мiсце вiн займає в апаратi цiєї органiзацiї та навiщо вiн кожного дня проводить цi дивакуватi диалоги протягом тривалого перiоду свого трудового життя.

Але одного разу через послiдовнiсть обставин вiн дiзнається, що бiльше 30 рокiв тому через невдалий експеримент свiт роздiлився на 2 окремих свiти i перехiд мiж цими свiтами знаходиться саме пiд будiвлею органiзацiї.

Обидва всесвіти живуть своїм життям приховуючи вiд людей iснування iншого свiту та кордону. По обидвi сторони цього кордони проживають однаковi люди з рiзними долями.

Однак свiт з тої сторони став жертвою жахливого грипу, у якому деякi радикальнi групи звинуватили нашу сторону. Через це вони хочуть помсти i головний герой повинен зупинити увесь цей хаос.

Серiал заслуговує перегляду. Цiкава iдея, гарна екранiзацiя, та чудова гра усiх акторiв. Приємного перегляду! :)

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now