Je to tu. Ani sme sa nenazdali, deti doniesli vysvedčenia a zacali im prázdniny. S tym spojené klasické nepríjemností že kto snimi bude doma, kým my rodiča budeme v práci.
Pred rokom sme toto este neriešili, pretože som ešte pracoval z domu, no od januára som musel prebrať pozíciu v našej malej firme a začať pravidelne dochádzať na prevádzku.
Ešteže máme rodičov, ktorí nemajú problém zostať pol dňa so svojimi vnukmi. Tak sme to prežili relativne v zdraví. Aj dnes sú s nimi a kúpu sa vo velkom bazéne aby nejak prežili tieto horúčavy.
Ja s mojou polovičkou sme išli k jazeru o ktorom som písal minule. Chceme si užiť asi posledné teplé hodiny tohoto leta. Od zajtra majú prísť búrky a ochladenie o viac ako 10°C. Ale kto vie aký bude september?....