Rok známosti rok dolezaní.
Pro jednu malou jiskru nadějě .
Chtěl jsem rodinu Chtěl jsem ji .
Kopačky už jsem dostal .
Po třetí blok po třetí jsem dolezl .
Čeho se bát více?
Že mi odpusti nebo odkopne .
Sam sílu nemám lhostejny k životu jsem.
Hive chvíli útočištěm byl věřil jsem.
Vydělam peníze snil jsem .
A bude mě chtít.
Ovšem smutek můj mě zničil.
A zbíram jen drobky ze stolu .
Cítím se zle proto píšu .
Literární tvorbou podávám.
Art terapie pokračuje.
Kdo si kopne kdo dá hlas jednomu chudakovi .
Který se provinil jen virou a důvěrou.
V ženu proč mě neodkopla dříve?
Sebevědomí si zvedala ? Litost projevila ? Či krutá zábava.
Je podle vás lepší když mi odpusti nebo mě necha být a úplně odepiše