RE: Summer Sokolets
фиууууууу якост пак.... само си мечтая за обикаляне, но си признавам, че сега мисията ми е тук в природните енергии... и малко повече е виртуално :) поздравление за успехите в мрежата (къртиш!)
RE: Summer Sokolets