Egyesek szerint komolyabban kellene foglalkoznom a párkereséssel...
Ez nem elég komoly? :D
Egyébként sem lehet ilyen dolgokat komolyan venni, mert az eltervezett, átgondolt, megfontolt párkapcsolatokat úgy hívják: erőltetett lószar.
Szereted vagy nem, úgy ahogy van? Mit kell ezzel annyit foglalkozni...?
Ennyit a párkeresésről...