Words
28
Reading
1 min
3y
I love pringles. But I haven't eaten in years because it's very expensive here. It's the equivalent of the price of 3 meals +- 1 tube of these.
I love pringles. But I haven't eaten in years because it's very expensive here. It's the equivalent of the price of 3 meals +- 1 tube of these.
RE: LeoThread 2023-10-27 15:01