Смаки літа доповнюються ще однією ягодою, яка як раз дозріває в садку. Мова про суницю, що приходить на зміну полуниці. Цьогоріч вона почала квітнути як раз після приморозків і від того це позитивно влинуло на врожайність.
Суниця у нас росте на окремій високій грядці. Кілька років знадобилося, щоб вона розрослася, адаптувалася і створила власний мікроклімат, не допускаючи до себе бур'янів чи інші культури. Самодостатня галявина.
Одне задоволення приїхати після роботи, і замість вечері, на яку немає в таку спеку жодного апетиту, зануритись у ягідну галявину.