Якби подивитись на схему розташування водо та каналізаційних мереж Києва, то напевно, це виглядало чимось схожим кровоносну систему людини, з різницею лише, що замість судин в людському організмі, в міській системі використовуються труби.
Вчора зазирнув в один з колекторів, який розрили у зв'зку з ремонтом в центрі Києва і прям уявив собі цю картину. І як і в людини, якщо по цих трубах не буде циркулювати кров, місто не зможете жити. Хоча,якось же до початку ХХ ст. люди жили без води і каналізації в Києві)