Останнім часом все більше зустрічаю на дорогах таких персонажів, які не поважають іших учасників дорожнього руху. Тотальне нехтування правилами відверта наглість на дорозі, що призводить до створення аварійних ситуацій на рівному місці.
Оь, наприклад, один такий "герой" паркування, який вирішив прекрити полосу на дорозі, нехтуючи знаком "зупинка заборонена", бо йому не хочеться десь нормально запаркуватися, хоча місця більш ніж достатньо дя цього, просто треба напружитись і пройти пішки зайвих пару хвилин.
Хоча сме такі люди найбільше кричать, коли порушення правил кимось створює незручності для них самих. Не знаю,як з цм боротися, бо чим далі, тим цей хаос на дорогах збільшується.