Купили пару тижнів тому в Епіцентрі горщик з квітами, аби потішити себе на початку весни першоцвітами, принесли додому і спостерігаємо, як воно буде рости. Почали пробиватись маленькі паростки, ми собі тішимось... Аж раптом, одного дня заглянули в горщик, в там лише гола земля і ні сліду зелені. Ми подумали, що морози так повпливали і холод в хаті, аж поки одного дня не застали на гарячому це "чудо".
Маленький слимак, зачувши тепло, мабуть відкопався з під землі і почав собі хазяйнувати в горщику, поїдаючи молоді пагони квітів. Ця гидота прибула з самої Англії. Тут своїх слимаків вистачає, що не знаємо, як далі з ними боротися, в тут ще й імпортні заїжають контрабандою )))
! [Hidden Spoiler Text] This is the spoiler content.
Optionally with more lines