З такою проблемою стикнулися ми в нашому селі, коли попри і так наявність електропостачання 5-6 годин на день, дві доби ми вимушені були сидіти без світла в розпал морозу. А виною тому стали дерева, в гілках яких заплутались електродроти. Звісно, самі дерева ні в чому не винні, але тут вина людей, які висадили колись їх під дротами "для краси", а потім успішно про них забули. В результаті за кілька років безхозності, дерева перетворилися в чагарники які почали конфліктувати з дротами.
Довго розбирались хто в тому винен, бо земля під електромережею виявилась громадською. Колись їх висадив власник найближчої господи, який в 2022-му виїхав з України. Тепер одні винять його, інші владу, яка вчасно не помітила цього, треті взагалі ДТЕК, які на думку людей мають ще й обрізкоґ дерев займатись ) Одним словом, у людей бардак в голові, хоча законом чітко регламентовано хто, що і де може садити. Але ж хто ті закони читає?