Jest coś magicznego w zimie
Kocham ten mróz, ciszę, skrzypiący śnieg i światło, które jest inne niż o każdej porze roku.
Uwielbiam łapać te chwile komórką, bo mam ją zawsze przy sobie.
Momenty nie czekają. Znikają szybciej niż para z ust.
A na samym końcu…
najpiękniejszy jest powrót do domu:
gorąca, zimowa herbata w dłoniach
i ukochana osoba obok,
bo to właśnie wtedy wszystko ma sens.
Dobranoc🩵❄️