RE: W obawie przed szczęściem.
nawet nie wiem co Ci napisać :( mocne jest to co tu nakreśliłeś, czuję że dużo pracy przed Tobą (terapeutycznej). ale też pracy, która może przynieść ulgę. 💚
RE: W obawie przed szczęściem.