RE: Ludzie, jest robota do zrobienia
a wiadomo juz kto ukradl kase z konta polish.hive zanim je przejeliscie?
czy zapomnimy? ja na pewno nie zapomne, i dalej czekam na wyjasnienia
RE: Ludzie, jest robota do zrobienia