RE: X-challenge 2021
No, před startem jsem byla trochu vyklepaná strachy, že to prostě nedám. Ale! troufám si říct, že mi vůbec nic nechybělo. Bylo mi tak krásně jako už dlouho ne.... A pak po příjezdu do Prahy jsem se cejtila tak nějak divně... 🙄
RE: X-challenge 2021