Siemanko!
Taka myśl mnie naszła.
Nie wiele osób widzi co umieszczam w tym serwisie, tym bardziej że jestem tu od tygodnia i mało kto mnie "zna".
No ale czasem ktoś da mi upvote'a i coś napisze.
Zmierzam do tego iż pomimo tego, że daje takim osobom "follow" to ja nie widzę/nie wyświetla mi się co piszą te osoby.
Czy ja robię coś źle ?
Czy muszę wejść na profil każdej z takich moich "znajomych" tutaj osób by zobaczyć co ciekawego napisali.
Bo nie będę ukrywał trochę mi głupio że dostaje od ludzi jakieś grosze a oni ode mnie 0
A chętnie się odwdzięczę :)