Солодощі - то неймовірна насолода, але водночас прихована небезпека, що проявляється з часом у вигляді проблем зі здоров'ям. Та хіба дітям то поясниш? Впродовж цих свят, напевно, кілограмів декілька тих цукерок було з'їдено. І це при тому, що я навіть шоколадки вже місяць як не купляла. Це все подарунки від рідних, від колядування та просто пригощання у друзів. А у дитини від тих цукерок аж живіт починає боліти.
Навіть задумуєшся чи варто то дітям купувати. Аж нудить від найменшого шматочка. Зіпсувалась якість просто жах. І не скажу що закородонні кращі. Ми особо не балувані на іноземні ласощі, та ті що куштували, були дивні на смак. Цікаво який же ж той швейцарськмй хвалений шоколад?))))