Моє маленьке папараці не дуже напрягалось, коли робило ці фотки. І не впевнена, шо на це є багато причини. Може й дві нарахую. Перша - спекота. Друга - клітки. Усі новенькі бідолашки, яких привезли в цей зоопарк, і яких і справді діти дуже хотіли б побачити - сидять в клітках. Як наприклад - крокодила, або двоє маленьких вовченят, і ще купа різних тваринок. Мені завжди це здавалось знущальницьким видовищем. Тримати, наприклад, лева в цих місцях, де йому геть мука. Та знаючи про більшість, розумію що це не зовсім так, як я собі думала, і утримують їх тут вже не з лихої для них волі, а з доброї.