Тепер, традиційно з початком канікул ми вигадуємо, як же ж їх провести, щоб не висиджуватись дома. І от приймаємо пропозицію від усіх охочих розім'яти ніжки і сіднички. Зголосилася бабуся сходити з онукою до міського зоопарку.
Зле тільки, що спека не полишає і підступно нависає. Але нам вдалося таки організувати похід в ту кімнатку, в яку я особисто не зайшла. От мені принесли фотозвіт всякого, чого я реально боюся. Тому викладаю і видаляю, а ви роздявляйтесь.