Перші дні Нового року, але, на жаль, останні дні зимових канікул. Так не звично, що тепер вони змістилися разом з датами різдвяних свят. Ми толком з донькою не встигли нормально розважитись, сходити на гірку, на ковзанку чи в кіно. Єдине що нам вдалося, вирватися на ялинку до нашого районного ТРЦ.
Тут обіцяли відкрити новорічний парк атракціонів, але при морозі в -10°С, який тримається вже кілька днів поспіль, вони, звісно, не працюють. І це правильно, бо я не уявляю, як можна при такому морозі кататися на каруселі. Тож поки подивились на ялинку, пофотались у святковій фотозоні - встигли замерзнути. Але чашка гарячого какао в кав'ярні поруч врятувала нас від морозу.