Ось такі вони - ніжні, тендітні та неймовірно красиві перші квіти весни, які мені пощастило побачити на одній з клумб біля багатоповерхівки. І якщо по погоді ще є якісь коливання і невпевненість, що весна остаточно настала, то глянувши на ці першоцвіти, впевненість в перемозі весни таки збільшилась.
Хоча і місце, де розквітає ця краса, досить специфічне, бо тут три багатоповерхові будинки збудовані у формі літери П, без протягів, а сонце цілий день світить як раз всередину Пешки. Тому, скоріш за все, тут виник свій тепліший мікроклімат, який подарував нам цю квіткову красу першим.