Привіт друзі. Не має часу на довгий та якісний пост. А лінивцем зватись я точно хочу. Тому вирішив розбавити прекрасні слова післі "Буде Весна" Макса Барського своїми фото. На фото цвітіння однієї гарної, чи то сливи, чи то аличі поруч біля мого дому.
Місто в огні,
Серце болить,
Втомлює бій
І ворог не спить
Кулі летять поки падає сніг
І ворог лежить, мовчить
Ночі без сну, нам не холодно
Чекає сім'я на околицях,
Разом ми всі переможемо,
Це наша рідна земля
Хай буде весна,
Поки ми стоїмо до кінця,
І нас не зламає війна,
Наша віра єднає серця,
Україна навіки жива.
Україна це наша земля
Україна єднає серця
Трохи пізніше хочу знайти час написати короткий вірш... А поки - все. Дякую за увагу!
Мій архів ✍️ за 2023 рік
Січень 2024
Лютий 2024
Березень 2024
Дякую за увагу! 💙💛