Login
Discover
Waves
Communities
Login
Signup
Arkadiusz
@locky772
60
Fotograf, miłośnik gór i podróży i muzyki elektronicznej.
Followers
22
Following
40
Follow
Resource Credits
Available
Used
Created
2025-09-08 12:28
RSS Feed
Subscribe
Posts
Blog
Posts
Comments
Communities
Wallet
locky772
Actifit
2026-06-28 18:28
My Actifit Report Card: June 28 2026
Dzisiaj będzie krótko. Upał ponownie dał ogromny wycisk dla organizmu w pracy. Temperatura na hali produkcyjnej sięgała już 35 stopni pod koniec zmiany. Nie chce nawet myśleć, co tam mogło być na drugiej
$ 0.070
5
locky772
Actifit
2026-06-27 18:26
My Actifit Report Card: June 27 2026
Już wczoraj zaplanowaliśmy, że dzisiejsze popołudnie spędzimy nad jakimś jeziorem. Dopiero jednak dzisiaj zdecydowaliśmy się na konkretne, a mianowicie Jezioro Mucharskie. Mamy tutaj podobną drogę samochodem,
$ 1.908
407
3
locky772
Actifit
2026-06-26 20:55
My Actifit Report Card: June 26 2026
Ten dzień w pracy, to jakieś nieporozumienie i dosadny przykład tego, że osoby odpowiedzialne za planowanie produkcji kompletnie nie biorą pod uwagę temperatur panujących aktualnie na zewnątrz. This day
locky772
Actifit
2026-06-25 19:39
My Actifit Report Card: June 25 2026
Dzisiejszy dzień zacząłem od wizyty u lekarza, a później odwiedziłem przy okazji pobytu w Bielsku kilka galerii. Miałem kilka drobnych zakupów w planie, więc wykorzystałem fakt, że i tak musiałem się w
locky772
polish
2026-02-06 18:07
Z Życia Wzięte #53
Remont doprowadzi mnie do szalenstwa, depresji i obłędu. Tak myślałem przez cały tydzień przed remontem nie wiedząc co nas czeka po rozebraniu podłogi, sufitu i ścian. Cisnienie i stres już jednak zeszły
locky772
polish
2026-01-28 23:07
Z Życia Wzięte #52
Jezioro Międzybrodzkie, Czerwiec 2018. O jakiż do był dobry dzień. Taki normalny, ale dobry. Jak się człowiek wyśpi i odpocznie przez dwa dni, to od razu życie nabiera bardziej nasyconych kolorów. To jakby
locky772
polish
2026-01-27 19:08
Z Życia Wzięte #51
Zdjęcie ze zbiorów. Rezerwat przyrody Biała Woda w Pieninach. Zasnąłem o 4:30 pomimo kilkukrotnych prób od północy. O 6:45 pobudka. Zaplanowaliśmy, że przed pracą żony odbierzemy paszporty z urzędu w Suchej
locky772
polish
2026-01-26 17:17
Z Życia Wzięte #50
Powoli zaczynam poddawać w wątpliwość sens usilnych prób wysypiania się po nocnej zmianie. Wczoraj niby spałem osiem godzin, a wstałem tak zmarnowany, że często lepiej funkcjonuję po trzech–czterech godzinach
locky772
polish
2026-01-24 21:30
Z Życia Wzięte #49
Dzisiaj wyjątkowo dlugi sen po nocce, bo aż 7 godzin. Nie nazwałbym tego jednak snem dobrej jakości, bo przy ilości wybudzeń w trakcie sięgającej liczby sześć finalnie wstałem raczej niewyspany. Po śniadaniu,
locky772
polish
2026-01-23 20:45
Z Życia Wzięte #48
Pobudka o 11:30 po czterech godzinach snu. Szybkie śniadanie, kawa i prosto do Bielska na objazd sklepów. Najpierw Leroy Merlin, gdzie przede wszystkim chciałem skonsultować projekt kuchni, który wcześniej
locky772
polish
2026-01-22 22:47
Z Życia Wzięte #47
Dużo na głowie ostatnio. Na szybko okazało się, że ekipa remontowa może zacząć prace remontowe juz od lutego, a my z planowaniem w powijokach. Wczoraj niemal cały dzień spędziłem w narzędziu do projetkowania
locky772
photography
2026-01-19 20:38
Zorza polarna teraz
Info z ostatniej chwili. Rozkreca sie zorza polarna i moze byc widoczna nawet gołym okiem w późniejszych godzinach. Bedze aktualizowal na bieżąco. Chyba że zamarznę 🤣🥶 Coraz lepiej Zorze widac juz golym
locky772
polish
2026-01-05 14:32
Z Życia Wzięte #46
🗓 Daily Blog – podsumowanie ostatnich dni Sylwestra spędziliśmy spokojnie i w rodzinnym gronie. Najpierw wizyta w moim domu rodzinnym, później chwila u rodziców żony, a wieczorem zasiedliśmy do gier
locky772
polish
2025-12-30 18:58
Z Życia Wzięte #45 - Lepiej Późno Niż Wcale
Zużyłem dzisiaj resztki pokładów kreatywności w tym roku. Obrobiłem kilkanaście zdjęć i myślenie twórcze upadło głęboko i chyba szybko nie powstanie. Dlatego też dzisiaj żadnych kreatywnych postów nigdzie.
locky772
polish
2025-12-28 18:57
Ze Szlaku Wzięte #2 - W Górach Zima Ma Się Dobrze
Ale za to widoczność dzisiaj nie za bardzo. Zdobyliśmy Pilsko zimą po raz drugi i po raz drugi z zerową widocznością ze szczytu. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteśmy bardzo zadowoleni i mocno odżyliśmy
locky772
polish
2025-12-27 16:14
Z Życia Wzięte #44 - Jakżeż mi się dzisiaj nie chce.
Serio, czynności wymagające większego wysiłku fizycznego przyprawiają o depresje. Za to działania na tablecie towarzyszą mi dzisiaj od rana. Pół dnia przekopywania Hive, działania w temacie redditposh,
locky772
polish
2025-12-26 21:19
Z Życia Wzięte #43
Jak mówił tak zrobił. Poszedł rano do lasu i odżył. Wziął aparat i wybiegł w ośmiostopniowy mróz, ale co to dla niego. W styczniu prawie rok temu stał jak głupek pół nocy przy -18 licząc, że pojawi się
locky772
polish
2025-12-25 18:50
Z Życia Wzięte #42
Po pierwsze życzę wszysktim zdrowych i pogodnych spędzonych w gronie najbliższych świąt! A po drugie, to ciężko się już ruszać po tym całym jedzeniu, a dopiero jutro czeka nas wizyta w moim rodzinnym domu
locky772
polish
2025-12-22 16:39
Z Życia Wzięte #41
Zdjecie nocnego nieba, które wykonałem w listopadzie 2024 na Ochodzitej, podczas oczekiwania na pojawienie się zorzy polarnej. Zorza pojawiła dużo później, a złapałem ją zupełnie gdzie indziej. To ta zorza,
locky772
polish
2025-12-21 15:07
Z Życia Wzięte #40
W ostatnich dniach można mnie podsumować w bardzo prosty sposób: zajechałem się praktycznie do upadłego – zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Ostatni dzień w pracy przed świętami (mam nadzieję, ale o