Cześć
Jestem nowym użytkownikiem. Społeczność bardzo mnie zadziwiła. Powiedźcie mi czemu nie Facebook. Wiem jak działa Hive.blog ale co prowadzi do tego, że właśnie tutaj spędzamy czas?