Нарешті мій сад починає розквітати ! Давно пора , але через запізнення весни, запізнилось і цвітіння дерев. Сьогодні фотосесію мали черешні 😉
Яка ж то краса ! Білі квіти наче молоко, на фоні блакитного неба . Коли ще виходило сонечко з за хмар , то взагалі було настільки красиво , здавалось що ти немовби в казці.