Napsala Xeňa, po dlouhé době, jsem rád.
Píšu: "Lásko, čekám na Tvé zprávy jako na manu a vítr do plachet. Moc mi chybíš! Doufám, že se ze všeho dostaneš. Já měl teď orchestrální koncert v Ostravě, před časem vystoupení s Jirkou Pokorným."
"Mega gratuluju, mam radost!!jsi moc sikovny!!"
Včera jsme hodinu volali s Janou Fiřstovou o hudbě. Bylo hezké se bavit o hloubce hudby.
Rodiče odjeli na dovolenou, dneska ještě vyvenčím psisko a dám si pivko.