Ten filmik dałem z mojego konta yt bo postanowiłem sie tutaj przenieść i nagrywać
Cześć z tej strony Helno a dziś przedstawię wam trzech youtuberów którzy mówią swoją opinie o nowym cod bez kampanii a ty napisz w komentarzu swoją opinie o tym :)
kanały youtuberów którzy wystąpili w odcinku :)
nie długo biorę się za robieniem drugiej części :)
zapraszam też do innych filmów na moim kanale :)