Undertale - Omega Flowey
[ENG]
Another fanart of Flowey, this time turning into a bad form after playing Undertale in normal mode.
The first reaction, when I lost with Omega Flowey, I thought that I had broken the computer...
And what was your response/reaction after passing this path?
[PL]
Kolejny fanart z Flowey'em, tym razem przemiana w złą formę po przejściu gry Undertale'a w trybie normalnym.
Pierwsza reakcja jak przegrałam z Omega Flowey'em to sądziłam, że komputer rozwaliłam...
A jaka była woja/Wasza reakcja po przejściu tej ścieżki?
I don't own this gif, I want to just express post with this