Pisałem wczoraj, że coś się popsuło i emisja rycara transferowego poszła swoją (dość pokrętną) drogą. W wyniku błędu zostało stworzonych ponad 6 tysięcy nieplanowanych tokenów. Pojawiło się więc pytanie co z nimi zrobić. Główni stakerzy wypowiedzieli się już w tej sprawie i zdaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest spalenie nadwyżki RCRT. Dotyczy to szczególnie 5 kont, które otrzymały 12 wypłat.
| Lp. | Konto | Nadwyżka |
|---|---|---|
| 1 | 6050 | |
| 2 | 35.75 | |
| 3 | 30.052 | |
| 4 | 22 | |
| 5 | 13.431 |
Aby spalić nadwyżkę RCRT wystarczy przelać wskazaną powyżej kwotę na konto .
Rycary transferowe z konta (i mojego też) zostały już spalone. Z ciekawości sprawdziłem, czy proces ten zmienił supply.
I faktycznie po wysłaniu RCRT na konto ilość rycarów transferowych znajdujących się w obiegu zmalała.