Pora na kolejny odcinek mojej fotograficznej retrospekcji, czyli zdjęć z "mobilnika", które w większości zrobiłem przy okazji bez zamiaru publikacji, ale z perspektywy czasu stworzyły całkiem ciekawą opowieść...
Tym razem sierpień, czyli miesiąc w którym na dobre rozpoczął się remont Królestwa Bez Kresu...
13 sierpnia. Kraków. Lamperia to wróg!
17 sierpnia. Tarnów. Kolega raz jeszcze.
22 sierpnia. Tarnów.
22 sierpnia. Tarnów.
22 sierpnia. Tarnów.
23 sierpnia. Tarnów.
24 sierpnia. Kraków. Królestwo Bez Kresu.
24 sierpnia. Kraków. Królestwo Bez Kresu.
29 sierpnia. Biecz.
31 sierpnia. Kraków. Biskupia.
31 sierpnia. Kraków. Królestwo Bez Kresu.
31 sierpnia. Kraków. Królestwo Bez Kresu.