Login
Discover
Waves
Communities
Login
Signup
petarda
@gosikoz
26
Followers
60
Following
17
Follow
Resource Credits
Available
Used
Created
2018-01-29 16:44
RSS Feed
Subscribe
Comments
Blog
Posts
Comments
Communities
Wallet
gosikoz
polish
2018-02-04 10:14
RE: Jak dostać kryptowaluty za darmo?
Super artykuł "za darmo to nawet w ryj ciężko dostać" rozwaliłeś mnie tym haha :) Jak będę mieć wolną chwilę to chętnie skorzystam z tych linków, a może za kilka lat jak już nie będzie zwykłej
$ 0.000
1
1
gosikoz
polish
2018-02-02 18:28
RE: „Banalność zła” według Hannah Arendt.
Jasne nie zapominajmy o tych z deficytem psychicznym. Na szczęście <albo i nieszczęście> jest ich ok.1% na świecie i według mnie ci bez deficytów, czyli 99% są nad nimi górą, co zresztą potwierdza
$ 0.000
1
gosikoz
polish
2018-02-02 17:59
RE: „Banalność zła” według Hannah Arendt.
Rzeczywiście wnioski z tego eksperymentu pokrywają się z tym, co mówiła Hannah. Według mnie jednak nie można całego zła zganiać na bezmyślność, bo przecież to, że nie wpadli na to, żeby zrezygnować z
gosikoz
steemit
2018-02-02 15:41
RE: A thumb rule for steemit minnows - 50:100:200:25
thx for this, i will do like you. I'm new and your post is really helping. Cheers from Poland!
gosikoz
polish
2018-02-02 15:37
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Hej, mi również bardzo miło Cię poznać:) Dziękuję!
gosikoz
polish
2018-02-02 15:36
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
hello :) have a nice day!!!
gosikoz
polish
2018-02-01 20:13
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Witam, witam :) Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba. Pozdrawiam :)
gosikoz
polish
2018-02-01 20:13
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Witam, dziękuję ;) Dokładnie jutro "Banalność zła według Hannah Arendt". Zapraszam, mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba. Pozdrawiam
gosikoz
polish
2018-02-01 20:04
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Cześć, również mam taką nadzieję :)
gosikoz
polish
2018-02-01 16:15
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Najpiękniejsze na świecie!
gosikoz
polish
2018-02-01 16:14
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Hej, mam się bać? pozdrawiam
gosikoz
polish
2018-02-01 16:13
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Miło mi, dziękuję :)
gosikoz
polish
2018-02-01 15:30
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Hej, z tym zawodowcem to bym nie przesadzała. Zaczęłam się zastanawiać czy to dobrze, że napisałam o swoim wykształceniu, bo teraz każdy błąd będzie widziany podwójnie haha, ale trudno. Też uwielbiam filmy
gosikoz
polish
2018-02-01 15:25
RE: SIEMA wszystkim! Od czegoś trzeba kiedyś zacząć !
Dziękuję, mam nadzieję, że na zapowiedziach się nie skończy :) Pozdrawiam
gosikoz
polish
2018-02-01 15:19
RE: Populacja Polskich Miast (od największej do najmniejszej). Część 2 :
Nonono najpiękniejsze miasto w Polsce na 7 miejscu, ale pod względem powierzchni byłoby trochę wyżej w klasyfikacji - co według mnie jest dużym plusem :) Szczecin <3
gosikoz
polak
2018-02-01 15:13
RE: Moj pierwszy post na steemit
Powodzenia!
gosikoz
polish
2018-02-01 15:06
RE: Deleted.
spoko pomysł! ostatnio strasznie zaniedbałam się w serialach i chętnie zacznę coś oglądać bez późniejszego rozczarowania. Cheers!