Gooooooood morning Breda en Rotterdam!!
Prinsjesdag vrienden, jij al klaar voor het grote voorlezen? Hij heeft het nu al een paar keer gedaan, dus alle vertrouwen dat het wim-lex zonder stotteren gaat lukken!
Onderhand zijn alle veranderingen al uitgelekt en doorgerekend, het ziet er naar uit dat wij er allemaal een heel klein beetje op vooruit gaan. In combinatie met zo'n coupon van de McDonalds-app op z'n minst twee chilli cheeseburgers per maand!
Onwijs goed natuurlijk dat de overdrachtsbelasting (voor starters) wordt afgeschaft. Blijft raar dat als een particulier iets van een andere particulier koopt, Rutte wil mee graaien.
Wat misschien een idee is voor de volgende Prinsjesdag, is het gelijk trekken van de Balkenende-norm naar een modaal inkomen! Dat is immers volgens de heren en mevrouwen politici goed genoeg voor de gemiddelde Nederlander, dan zou het goed genoeg moeten zijn voor hun!
Blijkt het toch niet genoeg te zijn om rond te komen, dan kunnen ze daar verandering in aanbrengen door verbeteringen voor alle Nederlanders! Lijkt mij dat daar geen politicus op tegen kan zijn?
Wat we daar ook mee tegen gaan is zelfverrijking door graaiende politici.
Wellicht heb je het vorige week ook gevolgd? Het debat in de tweede kamer over de mogelijkheid voor ons burgers om 'over-de-scheef-gaande'-politici aan te geven?
De hele kamer is voor de aanpassing afgezien van de SGP (van mening dat het niet nodig is aangezien God meekijkt en er dus al een controle-meganisme aanwezig is) en de VVD (de partij met verreweg de meeste integriteits/corruptie-issues ever).
Gelukkig houdt Arrib haar rug recht en wordt 22 september over dit wetsvoorstel gestemd.
Anyway ga jij vandaag kijken? Naast de economie hebben we ook nog een pandemie om mee te dealen. Ben benieuwd wat er daarover gezegd gaat worden. Maak er een mooie dinsdag van, have fun, stay healthy en je bent weer totally awesome!
Carpe die "oh kak, helemaal de Brexit vergeten" diem