RE: No i mnie poniosło z rozkminą.
Ale zdjęcia nadal robisz?
Mniej niż kiedyś. Jakiś czas temu straciłam wszystkie przy awarii laptopa i mi się troche odechciało :p
RE: No i mnie poniosło z rozkminą.