RE: No i mnie poniosło z rozkminą.
Dzięki! :) Kiedyś może coś się pojawi... ale nie wiem kiedy. Ciężko się zabrać po dłuższej przewie. Ale z Hive nie zniknęłam.
RE: No i mnie poniosło z rozkminą.