RE: Ostatnio czytałem #226 - "Schronisko, które zostało zapomniane" - Sławek Gortych
Przeczytałam pierwsze trzy części. Bardzo przyjemne i wciągające lektury. Ten tom jeszcze czeka :) Ale już niedługo się za niego zabiorę.
RE: Ostatnio czytałem #226 - "Schronisko, które zostało zapomniane" - Sławek Gortych