RE: Grupy Sygnalowe - Opinia Ptakuna
Siema ( ͡° ͜ʖ ͡°)👊 Dobry pomysł, dobre wykonanie ale jakość to jak z VHS. Polecam komórkę od jakiegoś łebka z rodziny pożyczyć albo ogąrnać lepszy sprzęt bo ta jakość razi, w szczególności jak ogląda to ktoś kto nie rozumie co mówisz ;)
RE: Grupy Sygnalowe - Opinia Ptakuna