Před několika dny jsem jen tak bloumal po okolí a hledal vhodné objekty pro nějaké fotky na téma #jarojetu. Mimo jiné jsem také vyfotil jehnědy. Nebyl bych to já, abych si trochu nepohrál. Krabičku se zásobou „očí“ nosím stále u sebe, takže bylo dílem okamžiku stvořit něco pro #googlyeyes. Rád pozoruji, jak se přidáním „očí“ proměňuje původní objekt. Někdy nabude podoby veselé postavičky, jindy dostane vážnou tvář. Každý předmět je osobitý a jedinečný. V tomto případě se stala z obyčejných jehněd v okamžiku malá příšerka ;-).
Prý se trochu podobá na veverku z animovaného filmu Doba ledová. Posouzení ponechám na ctěné čtenáře.
Asi to nebude to pravé pro #tematydne vyhlášené em, ale jiné monstra ani příšery neznám :-D
It is said to be a bit like a squirrel from the animated film Ice Age. I leave the assessment to the honored reader.