po upadku musimy powstać by naprawić sprzęt i wyruszyć na linią frontu ale najpierw rozwalmy fabryki 📷mój intagram https://www.instagram.com/blitzmechanik/
pozostałe rzeczy https://tipanddonation.com/blitzmachanik-5446