Vyhodnocení osmé sezóny motivační soutěže

S prvním sněhem přichází i další vyhodnocení naší malé motivační soutěže a vyhodnocení jak se nám ve Splinterlands dařilo.

Klasická patnácti denní sezóna, za kterou jsme stihli odehrát dva brawly. Do prvního z nich se nás přihlásilo pět a odehráli jsme všechny zápasy. Do druhého z nich se nás přihlásilo šest a také došlo k odehrání všech zápasů. Druhý zmíněný brawl byl zajímavý tím, že jsme se konečně dočkali vyplácení odměn v SPS. Takže za tento brawl jsme všichni dostali 5,6 SPS. Což je v přepočtu asi 0.25 dolaru, tedy cca pět korun :). Tak doufám, že vás vyplácení SPS trochu namotivuje k dalšímu hraní. Protože čím lépe se jako guilda umístíme, tím lepší máme výplaty.

Co se týče článků, tak na téma Splinterlands nejvíce publikoval @kraki a to celkem 4 články, kde nás informoval a svých herních výsledcích a teroii, že dosažená liga ovlivňuje dropy z balíčků. Nikdo jiný na z guildy na téma Splinterlands nepsal.

Do rozvoje budov investoval opět @tazi a to částkou 350 DEC a @ibelin částkou 77 DEC. Mimo to jsem dnes proměnil prostředky na guildovního účtu a nakoupil 2 600 DEC. Takže k dostavění arény nám schází asi 16 500 DEC. Bylo by fajn, kdyby se nám ji do Vánoc podařilo dostavět.

Výsledné hodnocení nám tedy dopadlo takto:

JménoBrawlyPsaníPříspěvkyCelkem
@krakonos4004
@Ibelin4015
@Timehacker4004
@kraki4408
@tazi2057
@jedenjendaXXXX

Dle výsledku vidíte, že tentokrát naší soutěž vyhrál @kraki na druhém místě @tazi

První dva jmenovaní můžou požádat o delegaci některých z mých karet, které momentálně nabízím k pronájmu - https://peakmonsters.com/@jedenjenda/cards a zapůjčit si karty dle svého uvážení do celkové nájemní hodnoty 20 DEC/Den. Jen upozorňuji, že u těchto karet bude trvat dva až tři dny než vám je nedeleguji.

Zároveň tímto vyhlašuji další kolo naší motivační soutěže

První dva si tradičně budou moci vybrat delegaci některé z mých karet u určených k pronájmu https://peakmonsters.com/@jedenjenda/cards do celkové nájemní hodnoty 20 DEC/den.

Pokud by nastala shoda bodů určí se výsledné hodnocení podle následujícího klíče:

Počet odehraných Brawlu > počet bodů za vložené DEC > příspěvky na téma Splinterlands > náhodný výběr pomocí software

Body můžete získat se následující:

  • Aktivní účast na brawlech a zúčastnění se (vložení karet) všech zápasů: dva body
  • Publikace článku na téma Splinterlands (max jeden denně): jeden bod
  • Příspěvek na rozvoj budov v guildě: jeden bod za každých 50 DEC (max 5 bodů za sezónu)

Hodnotit se bude období od začátku sezóny tj. 16. 11. 2022 do konce sezóny, tj. 30. 11. 2022.

Pss. Výherci nechť se ozvou v komentářích jak naloží se svou výhrou.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
18 Comments