Splinterlands - příčiny mého neúspěchu
Tak pohrávám si s https://splintershare.info/ (Ne, že bych ho už dokonale ovládal. Je tam například volba "Screenshot", kterou jsem se ještě nenaučil používat. Někam se mi to uloží a nevím kam... Takže Printscreen.) A ten program docela dobře ukazuje, kde je můj problém.

Začal fungovat v květnu, tudíž řada není zrovna dlouhá... Ale i tak je vidět, že od jeho spuštění jsem obdržel "materiál" za 3,99 USD. A to nevím, jestli a jak se počítají Potions, které jsou mi kompletně k ničemu.

No a za 3,99 USD za 2,5měsíce pořádné vojsko nepostavíte... Takže stojím před volbou. Nalít tam peníze, nebo nenalít? Kdo maže, ten jede. Kdo nemaže, čumí.

Odpověděl jsem si: Nenalít. Kolik bych tam musel dát, aby to začalo sypat? Tisíc dolarů? A pak bych byl závislý na náhodě. A na změně pavidel.

Já už tam asi 300 USD nalil. Mám od každého živlu Summonera na levelu dva. A pár vlastních karet. Jenomže od změny pravidel potřebuji nejlépe všechny vlastní karty. Za 1,5 USD za měsíc... Na kolik by se to zvýšilo? Na 5 USD? Možná...

Takže moje strategie - čekat. Až skončí airdrop SPS. Mám jich asi 900. Až se vyprodá Chaos Legion... Třeba ceny stoupnou. Do té doby nechám hrát robota. Se ziskem 1,5 USD /měsíčně.

Jediná novinka - snažím se pronajímat. A výsledek se dostavil. Včera mi to vyneslo 1 DEC netto. Souboje za stejnou dobu přinesly 0,27 DEC. Takže pronájem by mohl vynést klidně 30 DEC měsíčně... Tenhle příjem jsem zatím neměl.

Další strategií by bylo denně publikovat třeba takovéhle hlášení:

Myslím, že jeden článek mi vynese víc než tři měsíce "hraní". Ale nebojte se, tohle dělat nebudu. Sice nepoužívám tag #cesky , ale Ti z Vás, kteří si u mě nastavili automatický upvote, by jen planě přicházeli o sílu.

Takže čekám. A jsem zvědavý, jak to s hrou dopadne. Je to evidentně jen pro bohaté. Najde se dost bohatých, kteří si budou chtít zahrát pro radost, aniž by jim to generovalo zisk? Hodně lidí jako já s tím asi sekne.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
16 Comments