Trzech polskich muszkie… DELEGATÓW! Twój głos robi różnicę!

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że cały Steem funkcjonuje dzięki delegatom (z angielskiego witness). To oni tworzą nowe bloki całego blockchaina, co przekłada się na możliwość publikowania, głosowania, komentowania i robienia transferów.

Nie ma potrzeby powtarzać informacji, dlatego każdego zainteresowanego dokładniejszym opisem kierujemy do świeżego posta @petecko - Kim jest delegat STEEM-u? (STEEM Witness) Podstawowe informacje.

Każdy użytkownik ma prawo zagłosowania nawet na 30 delegatów. Wartość takich głosów, jak wiele rzeczy w ekosystemie Steem, zależy od Steem Power. A że Polacy nie gęsi... mają też i swoich delegatów, na których warto oddać swój głos i w ten sposób wspierać polską społeczność. Nawet jeżeli wasz Steem Power nie jest zbyt wysoki - nie martwcie się - z ławicy płotek też można stworzyć wieloryba.

Jak można zagłosować? Tak w skrócie:

Najpierw trzeba wejść na https://steemit.com/~witnesses. Użytkownicy z największą sumą głosów są na górze listy, więc łatwo tam znaleźć gtg - wystarczy kliknąć na strzałkę obok jego nazwy użytkownika. Jeżeli chodzi o noisy.witness oraz jamzed - są obecnie poza top 50, dlatego nazwy te trzeba wpisać ręcznie w pole tekstowe na dole:

W Polakach siła!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
44 Comments