5 lat na blockchainie, który zmienił moje życie\ 5 years on the blockchain that changed my life

Minęło właśnie 5 lat od założenia konta na Steemit. Przez ten czas powstały 704 wpisy na koncie @rolsonpatison oraz 142 na koncie @kreatywnie. Gdy zakładałem konto zajmowałem się robótkami techniczno-administracyjnymi w jednej z dużych firm.

Dosyć zwyczajna praca bez opcji uwalniania kreatywności. Wieczory spędzałem m.in. na przeglądaniu YouTube, gdzie natknąłem się na filmik o Steemit. Zamieściłem pierwszego posta https://steemit.com/pl-artykuly/@rolsonpatison/papieskie-anomalie-czyli-szalency-na-tronie-piotrowym. Tematyka ciekawa, lecz brakowało tu pisarskiego rzemiosła. Byłem w ciężkim szoku, że twórcy z tagu #polish jednak docenili moje starania upvotami i kilkoma coinami.

image.png
Pixabay

I tak sobie blogowałem, pisząc przeróżne artykuły, dokładając kilka złotych do tradycyjnej pensji. Fajne to były czasy. Prawdziwym przełomem było powstanie martwego już projektu (Gameit). Stworzyliśmy redakcję, która pisała treści o grach i technologiach.

Z czasem pojawiły się głosy, że moje pisanie jest całkiem spoko, więc postanowiłem zostać copywriterem. Wymyśliłem to po kilku głębszych, więc żona kazała mi wytrzeźwieć :)

Jednak postanowiłem zareklamować swoje usług w sieci, a teksty z blockchaina wrzucić w portfolio. I tak mija już 4-rok mojej firmy, która ma tyle zleceń, że brakuje czasu na Hive. Ale dzięki temu plany związane z budową domu stały się realne i zaraz powstaną fundamenty.

Chciałbym powrócić do regularnego pisania i mam nadzieję, że kiedyś tak się wydarzy. Bardzo doceniam blockchain za to, jak wiele mi dał. Ponadto wierzę, że mimo wszystko ta technologia będzie się rozwijać lub przekształci się w coś jeszcze ciekawszego. Póki co powoli rozwijam 2 blogi – https://popkultura.dblog.org/ oraz https://steamdeckteam.dblog.org/. Ten drugi w sumie trochę nawiązuje do dawnego Gameita, choć nad warstwą wizualną trzeba popracować.

Pamiętam o Was i lubię tu wracać!

[ENG Version]

It has just been 5 years since I created an account on Steemit. During this time there have been 704 posts on the @rolsonpatison account and 142 on the @kreatywnie account. When I created the account I was doing technical and administrative knitting in one of the big companies.

A fairly ordinary job with no option to unleash creativity. Among other things, I spent my evenings browsing YouTube, where I came across a video about Steemit. I posted the first post https://steemit.com/pl-artykuly/@rolsonpatison/papal-anomalies-i.e.-crazy-at-the-petro-throne. The subject matter was interesting, but the writing craft was lacking. I was in for a severe shock, as the creators of the #polish tag, however, recognized my efforts with upvotes and cryptocurrencies.

And so I blogged for myself, writing various articles, adding a few zlotys to my traditional salary. Those were cool times. The real breakthrough was the creation of a now dead project (Gameit). We created an editorial team that created content about games and technologies.

As time went by, there were voices saying that my writing was pretty cool, so I decided to become a copywriter. I came up with this after a few deep ones, so my wife told me to sober up :)

However, I decided to advertise my services on the web, and put my blockchain texts into a portfolio. And so this is the 4th year of my company, which has so many orders that there is not enough time for blockchain. But it has made the plans to build a house real and the foundations are about to be built.

I'd like to get back to regular writing and I hope it will happen someday. I greatly appreciate blockchain for how much it has given me. Moreover, I believe that despite everything, this technology will continue to grow or develop into something even more interesting. For the time being, I am slowly developing 2 blogs - https://popkultura.dblog.org/ and https://steamdeckteam.dblog.org/. The latter is actually a bit like the former Gameit, although the visual layer needs to be worked on.

I remember you and enjoy coming back here!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments
Ecency