Poradnik publikowania w społeczności

Każdy z nas standardowo publikuje na swoim blogu, nie każdy więc może być świadom w jaki sposób można publikować w społecznościach. Poniżej krótkie wyjaśnienia:

Uniwersalny sposób

Niezależnie w zasadzie przez jaki fronte-end publikujesz najprostrzym sposobem na opublikowanie postu na jakiejś społecznoście jest po prostu dodanie jako pierwszego tagu z nazwą konta społeczności (w przypadku Sarmati jest to #hive-199021). Zatem czy publikujesze przez dblog czy peakd, hive.blog, albo ecency

Peakd.com:

Możemy napisać post na społeczności na dwa sposoby, pierwszy:

  1. wchodzimy na stronę społeczności, jeśli już subskrybujemy Sarmatię możemy ją znaleźć w górnej belce rozwijając pozycję menu "communities" i klikając naszą społeczność.

sevg.png

Jeśli jeszcze jej nie subskyrbujemy, wchodzimy w tej samej pozycji menu w "all communities" i wyszukujemy Sarmację, lub po prostu wchodzimy poprzez post (przy tytule jest odnośnik do społeczności jak widać poniżej).

sds.png

  1. klikamy napisz post co przenosi nas do okienka pisania postów, w którym możemy zaznaczając na tak podkreślony poniżej element dodać post do naszego bloga:

asdasda.png

Oraz drugi, przy czym w tej wersji musimy subskrybować społeczność, co w wersji poprzedniej nie jest wymagane.

  1. Klikamy "ołówek" w górnej belce peakd i wybieramy "create a post". W nowym oknie które się pojawi klikamy na "My blog" dzięki czemu rozwiniemy listę miejsc w których możemy publikować, tak jak to widać poniżej:

sdef.png

  1. Następnie jesteśmy w tym samym miejscu które widać w pkt drugim pierwszego sposobu i również możemy dodać post do naszego bloga jak widać na zdjęciu:
    asdasda.png

Hive.blog

podobnie jak wyżej możemy to zrobić na dwa analogiczne sposoby. A więc znajdujemy społeczność:

asafgq.png

I klikamy napisz post:

image.png

Niestety Hive.blog nie daje opcji "opublikuj również na moim blogu". Niestety również nie działa tu automatyczne dodawanie beneficjenta postu, trzeba więc to zrobić samodzielnie lub napisać post przez peakd. Dodajemy beneficjant klikają w zaawansowane ustawienia:

image.png

Następnie w punkcie "kto powinien otrzymać nagrodę" klikamy dodaj konto, wpisujemy hive-199021 jak poniżej:

image.png
zmieniamy procent na 1 (lub więcej ;)) i zapisujemy ustawienia

Drugi sposób jest analogiczny jak na Peakd, dodając nowy post po prostu zmieniamy miejsce publikacji, ale konieczne jest wtedy aby subskrybować społeczność.

ESENCY

Ponieważ nie widzę żadnej sensownej zakładki z naszymi społecznościami to myślę że najłatwiej będzie po prostu skorzystać z linku: https://ecency.com/submit?com=hive-199021
następnie również tutaj należy dodać dodatkowego beneficjenta i znów klikamy zaawansowane ustawienia i add beneficiaries:

image.png
po uzupełnieniu pól klikamy plus i done.

I to już wszystko.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments